Produkcija

Pavėsinės

Pramoniniu būdu gaminame įvairias pavėsines iš klijuotos medienos. Visa pavėsinės konstrukcija pilnai pagaminama įmonės ceche, visi konstrukcinių detalių sujungimo mazgai mechaniškai apdirbami įmonėje ir užsakovo kieme ją belieka surinkti iš atskirų detalių.

Paprastai bazinės komplektacijos pavėsinės kainą sudaro konstruktyvas su standartine stogo danga, bet be grindų, pavėsinės nudažymo bei surinkimo užsakovo kieme.

Terasinės grindys išskiriamos atskirai, kadangi užsakovo pageidavimu jos gali būti gaminamos kaip iš pušies ar eglės taip ir iš maumedžio ar egzotinių veislių medienos.

Pavėsinės surinkimas ir nudažymas išskiriami atskirai, kadangi kartais užsakovai pageidauja patys pasimėgauti pavėsinės surinkimo bei nudažymo procesu. Esant poreikiui tai gali atlikti mūsų darbuotojai.

Kai kuriuos pavėsinių standartinius modelius galite rasti mūsų tinklapyje.

Žiūrėti pavėsinių aprašymus:

Stačiakampė pavėsinė

Pavėsinės išmatavimai: 200x400 cm

Aukštis: kolonų – 205 cm; stogo – 285 cm;

Medinių kolonų skersmuo: 10 cm

Tvorelės iš trijų pusių aukštis: 100 cm

Stogo danga: lentelės 18 mmĮstiklintos pavėsinės

Gaminamos įstiklintos pavėsinės su stumdomų durų sistemomis. Konstrukcijų įstiklinimui naudojamas tik saugus stiklas. Tokios pavėsinės - puiki užuovėja bei apsauga nuo lietaus ne tik vasarą bet ir ištisus metus.

Atskiru susitarimu galime sukomplektuoti su krosnele šildymui.Pavėsinės su lenktais elementais

Gaminamos elegantiškos pavėsinės su lenktais elementais.Pavėsinės su prieangiu

Pavėsinė su prieangiu medinėmis lentelėmis dengtu stogu pilnai pagaminama įmonės ceche ir pas klientą ją belieka tik surinkti ir nudažyti pasirinkta spalva.Pavėsinė prie namo

Pavėsinės prie namo konstrukcija pilnai pagaminama įmonės ceche ir pas klientą ją belieka tik surinkti ir nudažyti pasirinkta spalva.